Vítejte na Tudorovci.cz

Autor v 6.1.2009 , Novinky, Top | 3 komentáře

Vítejte na Tudorovci.cz

Dovolte mi, abych vás, návštěvníky, uvítal na novém webu o historickém seriálu Tudorovci. Pokud náhodou nevíte, o čem že seriál pojednává, můžete si přečíst krátký úvod na stránce Seriál. Pokud už to víte, pokračujte ve čtení tohoto příspěvku :).

Web Tudorovci.cz vám přinese spoustu informací z prostředí tohoto seriálu. Najdete zde popisy odvysílaných i budoucích epizod, profily herců a postav v seriále, rozsáhlou galerii obrázků i tapet na plochu. V neposlední řadě také spustu downloadů, jako jsou například titulky k seriálu, spořiče obrazovky a mnoho dalších.

Doufáme, že se vám web bude líbit minimálně stejně, jako seriál samotný. Přejeme příjemné prohlížení…

Tudorovci úvod

Autoři webu Tudorovci.cz

3 Komentáře

  1. jjjj jsou tak slatkyy

  2. Bože, jsem úplně znechucen stupiditou lidí co chodí na tyto stránky (a těma jejich hrubkama – to vám je 12 nebo co?) BTW celé stránky se tváří jako by Nova byla jediná stanice na světě a proto tu není žádné info, titulky ke stažení atd k dalším řadám – vždyť si každý může stáhnout 2. a teď už i 3. řadu z internetu, v originále bez toho idiotskýho dabingu a Nováckými reklamami.

  3. Já teda docela oceňuju, že se s tímhle někdo tak namáhá, ale příjde mi to dost zbytečný… Vždyť už i 4 řadu seženete a dokonce i online. Bože. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + fifteen =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..